Pracovník Kontrolního oddělení v Janských Lázních, Černém Dole a Velké Úpě

Pracovní poměr na dobu určitou :  PROSINEC  2016 – BŘEZEN  2017

Pracovní náplň:

  • Komunikace se zákazníky
  • Podávání informací ohledně skipasů, sněhových podmínek apod.
  • Správa informačních systémů
  • Vyřizování reklamační agendy
  • Vyhledávání zneužitých skipasů
  • Blokace zneužitých skipasů a následné vyřizování související agendy

Požadavky:

  • SŠ vzdělání
  • Příjemné vystupování, schopnost jasné a srozumitelné komunikace
  • Spolehlivost, samostatnost
  • Flexibilní a zodpovědný přístup
  • Zvládnutí komunikace se zákazníky
  • Pohyblivá pracovní doba
  • Znalost práce na PC (MS Office a Google Documents)
  • Aktivní znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
  • Znalost polského nebo německého jazyka na komunikativní úrovní výhodou
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

  • Motivující platové podmínky
  • Zaškolení, zajímavou a zodpovědnou práci
  • Práce na hlavní pracovní poměr, také brigádně na dohodu o provedení práce
  • Firemní benefity: stravenky, firemní oblečení, skipasy
  • Možnost celoroční spolupráce

Plat: odpovídající platové ohodnocení

Informace

Zdeněk Jašek
E-mail: jasek@skiresort.cz / Tel: +420728476353