Bobování a večerní dětské lyžování

Dolů na bobu, pekáči, nebo lyžích nahoru na pojízdném koberci

Janské Lázně: večerní bobování (16 - 19 hodin) a snowtubing (10 - 19) je kvůli teplému počasí mimo provoz až do odvolání. V Peci pod Sněžkou odpolední bobování funguje bez omezení. 

 

Nemají toho vaše děti po celém dnu na kopci dost? Využijte odpolední a večerní programy SkiResort Live. V Peci pod Sněžkou a v Janských Lázních si užijte sníh i po skončení lyžování. 

V Janských Lázních na Formánkách a v Peci pod Sněžkou v LIVE parku Javor můžete každý den od 16 hodin bobovat. 
Zatímco dolů pojedete na bobech, podsedácích, nebo pekáčích, nahoru na start bobovacího svahu vás vyveze pojízdný koberec. 

Na Formánkách v Janských Lázních můžou vaše děti v podvečer také lyžovat a to na osvětleném dětském svahu. Jezdit můžete s nimi, anebo se Vám nabízí zázemí Hospůdky na Formánkách. Chcete děti posunout o lyžařský "level" výše? Ptejte se po instruktorech lyžařské školy SkiResort Live. Svého instruktora si rezervujte předem osobně v kanceláři lyžařské školy SkiResort Live, telefonicky na +420 733 737 840 nebo mailem.

 

Provozní doba 

  • Janské Lázně, Formánky – denně v čase 16:00 – 19:00. (bobování, večerní dětské lyžování)
    • K podvečerním aktivitám můžete zdarma zaparkovat na parkovišti Formánky (P4) v čase 16:00 – 19:30.
  • Pec pod Sněžkou, LIVE park Javor – denně 16:00 – 17:00 

Cena bobování a večerního dětského lyžování

  • 1 hodina – 100 Kč

 

Půjčovna bobů a podsedáků

V kanceláři lyžařské školy SkiResort Live je možné vypůjčit si podsedáky, kruhy, pekáče, zipfy nebo skiboby. Cena za půjčení 1 ks je 50 Kč.  

 

Kontakt