Snowtubing

Sněžný tobogán pro jízdu v nafukovací duši.

Janské Lázně: večerní bobování (16 - 19 hodin) a snowtubing (10 - 19) je kvůli teplému počasí mimo provoz až do odvolání. V Peci pod Sněžkou odpolední bobování funguje bez omezení.

 

Snowtubing je zábava pro děti i dospělé. Více než 180m trať najdete  v Janských Lázních v LIVE parku Formánky, hned vedle rodinné restaurace Hospůdka na Formánkách. Areál je vybavený pojízdným kobercem, který vám po každé jízdě vyveze zpět na start trasy. 
 

Živě
Snowtubing je mimo provoz

Provozní doba a cena 

Otevřeno denně od 10:00 do 19:00. Z důvodů nepříznivých sněhových podmínek (nedostatek sněhu, silné sněžení…) může být provoz omezen. Aktuální informace o provozu naleznete v hlavičce této stránky.  

Jízdné na snowtubing (5 jízd / 200 Kč, 10 jízd / 300 Kč) je k zakoupení v kanceláři lyžařské školy SkiResort Live na Formánkách nebo na pokladně SkiResortu na Formánkách.

Snowtubingovou dráhu najdete v LIVE parku Formánky v Janských Lázních, hned vedle Hospůdky na Formánkách. Dětská lokalita Formánky je dostupná skibusy (zastávka Lesní Dům, Janské Lázně). Pokud pojedete autem, zaparkujte na parkovišti Formánky (P4) v Janských Lázních.