Černý Důl

skiareál Černý Důl

Široké sjezdovky pro ten nejlepší carvingový oblouk najdete v areálu Černý Důl. Skvěle si tu zalyžují hlavně rodiny s dětmi. Mírné sjezdovky jsou obsluhovány dvěma sedačkovými lanovkami. V těsné blízkosti nové čtyřsedačky Family Express je největší výuková lokalita SkiResortu ČERNÁ HORA – PEC. 

V LIVE parku Černý Důl se dvěma pojízdnými koberci a dětským vlekem vyučuje lyžařská škola SkiResort LiveSoučástí areálu je i  půjčovna a babysitting SkiResort Live. 
Na sjezdovce najdete i zábavnou trať Funline s klopenými zatáčkami a trať obřího slalomu s časomírou. 

Parkování v areálu je zdarma.

Hodí se vědět, že:

  • LIVE park Černý Důl je jediný z LIVE parků, kam je vstup s časovým skipasem SkiResortu bezplatný. Využít ho můžete ke zdokonalení vlastních lyžařských schopností nebo k výuce svých dětí.
  • Pro pohyb od penzionu ke sjezdovkám můžete v Černém Dole využít CITY bus. Od svého ubytovatele k tomu potřebujete jízdenku, tzv. skibusenku.
  • Skibusem modré páteřní linky přejedete za 10 minut do areálu Černá hora, odtud do Pece pod Sněžkou přejedete nejsnáze SkiTour rolbou. 
  • V Černém Dole platí jednotný skipas SkiResortu ČERNÁ HORA – PEC. V rámci jednodenního lyžování ale můžete v tomto areálu využít skipas z lokálního ceníku, který je platný pouze v Černém Dole a v místním dětském LIVE parku.