Funline

Funline Pec pod Sněžkou

 

Funline je zábavná trať ze sněhu určená lyžařům i snowboardistům všech věkových kategorií. Hlavní doménou ježdění na tratích Funline rozhodně není rychlost a obtížnost triků, ale především zábava pro malé i velké navržená s ohledem na rozdílné zkušenosti a bezpečnost.

 

FUNLINE V PECI POD SNĚŽKOU

Funline vedle sjezdovky Smrk - to je více než 450 metrů dlouhá trať, 5 klopených zatáček, 5 terénních vln, 1 pevná překážka a na konci tratě unikátní 8 metrů dlouhý průjezdový tunel. 

FUNLINE V ČERNÉM DOLE - NOVINKA

Nově si můžete užít trať Funline (12c) i v Černém Dole. Najdete ji v blízkosti sjezdovky Böhnischovy Boudy. Funline Černý Důl je dlouhá zhruba 550 metrů a je plná terénních vln a klopených zatáček na kterých si zábavu užijí děti i dospělí.

 

Pec pod Sněžkou - Funline je mimo provoz

Černý důl - Funline je mimo provoz

 

CO TVOŘÍ TRATĚ FUNLINE?

Základem tratí Funline jsou vhodně navržené hliněné platformy, které jsou vždy s příchodem zimy zasněženy a každý den strojně a finálně ručně upravovány. Tratě Funline v sobě kombinují prvky mladých olympijských disciplín jako je boardercross, skicross či freestyle. Jednotlivé prvky trati tvoří terénní vlny, klopenky, průjezdové tunely, začátečnické mobilní překážky a další zábavné doplňky pro malé i velké. 

V zimní sezóně 2017/18 se o Funline každodenně starají proškolení shapeři, kteří jsou součástí lyžařské školy a půjčovny SkiResort Live, samozřejmostí je každodenní strojová úprava rolbou. Návrh setupu tratě Funline, zaškolení shaperů a prvotní stavbu na začátku sezóny a pravidelné supervize zajišťují profesionálové z party Freestyle Area, kteří mají zkušenosti se stavbou podobných tratí nejen v ČR

 

Funline Pec pod Sněžkou

 

Funline Černý Důl

 

Funline Pec pod Sněžkou

 

Více info o projektu Funline, novinky, fotky/videa na: www.funline.cz