Pec pod Sněžkou

skiareál Pec pod Sněžkou

Sjezdovky na obou stranách malebného údolí s výhledem na nejvyšší českou horu a  krkonošské hřebeny. Pec pod Sněžkou je horské středisko s rozvinutou turistickou infrastrukturou, 14-ti kilometry sjezdovek všech obtížností, a nadto Funline s klopenými zatáčkami, terénními vlnami a tunelem. Najdete tu také trať obřího slalomu s časomírou.

Freestyle si mohou vyzkoušet zkušení i začínající lyžaři ve skvěle upravovaném funparku na sjezdovce Zahrádky. Výukovou lokalitu pro děti a začínající lyžaře Live Park Javor najdete spolu s půjčovnou lyžařského vybavení a lyžařskou školou pod sjedovkou Javor 3. 

Na lyže vyrazte i večer, sjezdovka Javor se rozsvítí ve vybraných dnech v čase od 18 – 21 hod. A z kopce rovnou mezi lidí; schází se v oblíbeném apres ski baru BULLBAR. V hlavní sezóně tu obvykle v pátek a v sobotu večer hraje živá hudba.

Hodí se vědět, že:

  • Pro snazší a rychlejší pohyb po Peci pod Sněžkou lze využít  3 linky CITY busů. Do dalších pěti areálů SkiResortu vás dopraví  skibusy na páteřních linkách.
  • Pokud jste ubytovaní na boudách na hřebenech v lokalitě Lučiny a Zahrádky, můžete večer vyrazit ve vybraných dnech na večerní lyžování na sjezdovku U Lesa. 
  • Myslíme i na nejmenší.  Pro děti a rodiče je v od 16 do 17 hodin otevřen LIVE park Javor s mírným svahem a pojízdným kobercem; ideální místo pro bobování. Vybavení k zapůjčení.