O nás

SkiResort ČERNÁ HORA – PEC je největší lyžařský resort v Česku, kde můžete lyžovat na 44 km sjezdovek a lyžařských cest na 1 skipas. SkiResort tvoří 5 vzájemně propojených areálů. Každý z nich má trošku jiný charakter a odlišnou náročnost sjezdovek. Kromě nejdelších, až tříkilometrových, sjezdovek tu najdete také dětské lokality s mírnými sjezdovkami a zázemím pro malé lyžaře, či atraktivní lyžování v podobě zábavných tratí Funline s klopenými zatáčkami a tunelem, nebo tratí s časomírou pro obří slalom a sjezd.

SkiResort ČERNÁ HORA – PEC nabízí kromě lyžování i kompletní zázemí v podobě největší lyžařské školy, 6 LIVE parků pro výuku dětí s pojízdnými koberci, First Class servis se stroji Wintersteiger Discovery S i půjčovnu s tisícovkou párů lyží a snowboardů značek Salomon a Atomic. Ve 4 z 5 areálů také zajišťujeme babysitting. To vše pod oficiální značkou s garancí kvality - SkiResort Live. 

Za poslední 3 roky jsme do rozvoje SkiResortu i zkvalitnění služeb investovali víc než 400 milionů korun. Letošní největší rozvoj zaznamenal areál Černý Důl, kde nyní nabízíme lyžování na 8,5 kilometrech mírných a širokých sjezdovek. V areálu najdete také největší dětskou lokalitu v ČR se 2 pojízdnými koberci, zábavnou trať Funline, trať obřího slalomu s časomírou i radar pro měření sjezdové rychlosti. 

Jako jediní v Česku nabízíme unikátní lyžařské propojení dvou největších areálů Černé hory (Janské Lázně) a Pece pod Sněžkou na lyžích a pomocí roleb SkiTour. Všech 5 areálů je navíc propojeno sítí skibusů. Ty obsluhují i večerní lyžování ve 4 z 5 areálů SkiResortu ČERNÁ HORA - PEC.

Kromě lyžování můžete vyzkoušet taky řadu doplňkových aktivit, jako je sjezd na saních po Černohorské sáňkařské cestě, večerní sáňkování s průvodcem, výlety na sněžnicích, či skialpinistických lyžích. V Janských Lázních pro sezónu 2017/18 otvíráme snowtubingovou dráhu. 

 

Česká lyžařská střediska 2016/2017
Czech Skipass

Partneři