Díky vydatné sněhové nadílce z posledních dní, jsme mohli ve SkiResortu ČERNÁ HORA – PEC od pátku 14. 12. otevřít již druhý areál - lyžařská sezóna tak začala v Peci pod Sněžkou. Od sobotu 15.12. rozšiřujeme počet otevřených sjezdovek a spouštíme další lanovky a vleky. Celkově jde o 14 km sjezdovek, na kterých leží 30 – 50 cm sněhu. Na vrcholu Černé hory je na víkend pro běžkaře upraveno zhruba 30 km tratí. Od soboty je otevřená taky Černohorská sáňkařská cesta. 

Černá hora 

Od soboty 15.12. je kromě Anděla, Zalomené a "dětských" Sport1, Sport 2  otevřená i 3 km dlouhá sjezdovka Ford Černohorská, která vede z vrcholu Černé hory až do Janských Lázní ke kabinkové lanovce a dále se rozjede vyhřívaná šestisedačková lanovka s bublinou Hofmanky Express a přilehlá sjezdovka. Na víkend tak budou mít lyžaři v Janských Lázních k dispozici 7 km sjezdovek. 

Pec pod Sněžkou 

V Peci pod Sněžkou jsme zahájili lyžařskou sezónu v pátek 14. 12., kdy se rozjely vleky Javor a Smrk. Otevřené byly 3 sjezdovky a rovněž dětský LIVE park Javor se 2 pojízdnými koberci. V sobotu 15. 12. se přidá i čtyřsedačková lanovka Zahrádky Express, a dalších 5 vleků. Areál v Peci tak od víkendu nabídne rovněž 7 km sjezdovek. 

Od soboty 15.12. platí ceník standardní sezóny SkiResortu ČERNÁ HORA – PEC.  

 

Apreś ski, lyžařská škola, půjčovna i servis SkiResort Live v provozu 

Pro návštěvníky SkiResortu je na vrcholu Černé hory otevřen FordBar i Bistro&Restaurant Na lanovce. Na dolní stanici lanovky je v provozu Bistro Lanovka. V Peci pod Sněžkou je otevřený apreś ski bar Bullbar pod sjezdovkou Javor. 

V provozu jsou také služby SkiResort Live, tedy lyžařská škola, půjčovna lyží, servis a test centrum Atomic & Salomon v budově dolní stanice kabinkové lanovky v Janských Lázních i na Javoru v Peci pod Sněžkou. Lyžařskou výuku si můžete rezerovat předem a to buď telefonicky na +420 733 737 840 nebo online přes rezervační formulář

Kdy otevřeme další sjezdovky? 

Aktuální informace najdete vždy na našem webu v části webkamery/aktuální informace