Jak se nyní lyžuje ve SkiResortu?

Na horách dál panuje zimní počasí, na hřebenech sněžilo a mrazivé teploty umožnily znovu zasněžovat. Ve SkiResortu ČERNÁ HORA – PEC postupně rozšiřujeme počet otevřených sjezdovek, aktuálně se lyžuje na 33 km na 1 skipas. Vyrazit můžete i na běžky.   

Na Černé hoře je v provozu kabinková lanovka, sedačková lanovka HofmankyExpress a vleky Anděl, Sport 1 a Sport 2. Využít můžete sjezdovky Anděl, Zalomená, Ford Černohorskou až k dolní stanici kabinkové lanovky, Hofmanky a sjezdovky pro začínající lyžaře na vrcholu Černé hory s názvem Sport 1 a Sport 2.

Nově je otevřená sjezdovka a lanovka Protěž, kde od středy 1.2. začne fungovat také večerní lyžování a to vždy ve středu, pátek a sobotu. 

Díky nadílce čerstvého sněhu můžeme od 1.2. otevřít celou dětskou lokalitu Formánky, kde dosud fungoval pouze LIVE park v s pojízdným kobercem. V areálu vyučuje lyžařská škola SkiResort Live. Půjčovna SkiResort Live na dolní stanici kabinkové lanovky a na Formánkách je otevřená denně. Pro běžkaře jsou upravené tratě na vrcholu Černé hory. 

Od 31.1. je otevřená i Černohorská sáňkařská cesta z vrcholu Černé hory až do Janských Lázní. Půjčovna saní je v provozu na dolní stanici kabinkové lanovky. 

V Peci pod Sněžkou je otevřeno téměř 9 km sjezdovek, které obsluhují 2 lanovky a 10 lyžařských vleků, či pojízdných pásů. Malé děti nebo začátečníci mohou využít velký dětský LIVE park Javor s nově zastřešeným pojízdným kobercem, kde vyučuje lyžařská škola SkiResort Live. Vstup do LIVE parku je možný pouze v případě výuky se SkiResort Live.

Na sjezdovku Javor v Peci můžete vyrazit i na večerní lyžování. V provozu je vždy v pátek, v sobotu a ve středu v čase 18:00 - 21:00.   

Ve Velké Úpě je znovu otevřená sjezdovka Portášky. Lyžaři mají denně k dispozici sjezdovku Modřín. Na Modřínu také funguje večerní lyžování. Vždy pondělí, úterý, čtvrtek v čase 18 – 21 hodin. 

V Černém Dole je otevřeno 5 sjezdovek a 2 lanovky a také velký dětský LIVE park s pojízdným kobercem a dětským vlekem Veronika a malou sjezdovkou. Vstup do LIVE parku (300 Kč / 2 hodiny) můžete zakoupit přímo u vstupu v kanceláři lyžařské školy SkiResort Live. Při výuce lyžařské školy SkiResort Live je vstup do LIVE parku zdarma. 

Na Malé Úpě jsou otevřené všechny sjezdovky včetně propojení. 

Od 30.1. je otevřený areál Duncan ve Svobodě nad Úpou pro děti a začínající lyžaře. 

Skipasy doporučujeme koupit online, a to vždy se slevou oproti jejich nákupu na kamenných pokladnách.