Ukončování lyžařské sezóny v termínech

Konec zimní sezóny se nezadržitelně blíží a my proto plánujeme postupné uzavírání areálů a služeb SkiResortu ČERNÁ HORA - PEC. V následujícím přehledu najdete aktuální informace: 

Skibusy a SkiTour

15. 3.    končí provoz linky SkiTour Express, modré páteřní linky do Černého Dolu, žluté páteřní linky do Svobody nad Úpou, linek obsluhujících večerní lyžování v Janských Lázních a v Pecí pod Sněžkou i CITY linky v Černém Dole, Janských Lázních a většina linek v Peci pod Sněžkou.
22. 3.    končí provoz červené páteřní linky spojující Pec pod Sněžkou a Janské Lázně a lyžařský přejezd SkiTour s rolbami. V Peci pod Sněžkou skončí provoz CITY linky Hotel Horizont – Javor.

Areál Černá hora

29. 3.    areál zůstane v provozu nejméně do 29.3., o provozu v následujícím období se rozhodne podle aktuálních sněhových podmínek. 

Areál Pec pod Sněžkou

29. 3.    areál zůstane v provozu nejméně do 29.3., o provozu v následujícím období se rozhodne podle aktuálních sněhových podmínek. 

Areál Černý Důl

11. 3.     končí provoz v lyžařském areálu. Ve stejný den také skončí provoz LIVE parku, lyžařské školy a půjčovny SkiResort Live.

Areál Velká Úpa

15. 3.     končí provoz v lyžařském areálu kvůli technické závadě na lanovce a vleku. Ve stejný den také skončí provoz LIVE parku, lyžařské školy a půjčovny SkiResort Live.

Areál Svoboda nad Úpou

10. 3.     končí provoz lyžařského areálu