Novinky na zimu: Více služeb za stejnou cenu, levnější dětské skipasy

Začátek zimní sezóny se blíží a my máme pro nedočkavce dobrou zprávu. Zahájili jsme online prodej skipasů. S předstihem je na skiresortcard.cz pořídíte nejlevněji. A na co se tuto zimu můžete těšit? 

  • SkiResort ČERNÁ HORA – PEC nabídne v zimě více služeb za stejnou cenu jako loni. Přibude večerní lyžování i bobovka v ceně 5 až 7-denních skipasů. Dětské skipasy budou proti loňsku levnější. 
  • Lépe, úsporně a rovněž i za méně mrazivého počasí, než dosud, se bude zasněžovat v Peci pod Sněžkou, kde přibude 29 nových sněžných děl. 
  • Černohorská sáňkařská cesta bude nově delší, s novým horním úsekem mimo křížení sjezdovek.
  • Pohodlnější nákup skipasů online a nové sKiosky pro rychlejší vyzvednutí skipasů kdykoliv.
  • Projekt stavby lanovky na Javoru v Peci blokuje stát, který odmítá dlouhodobý pronájem svých pozemků. 

Zimní novinky 

Ve SkiResortu ČERNÁ HORA – PEC se naplno rozběhly přípravy na zimní sezónu. Chystané novinky se týkají zasněžování, sáňkařské trasy i rozšíření služeb pro lyžaře. „Do Pece pod Sněžkou jsme koupili 29 nových sněžných děl, která jsou o 30 % energeticky úspornější a navíc díky nové technologii dokáží vyrábět sníh za teplejšího počasí než starší děla. Řádově jde o posun o 2 stupně Celsia, což při čekání na vhodné podmínky pro zasněžování může hrát obrovskou roli,“ říká výkonný ředitel SkiResortu ČERNÁ HORA – PEC Jakub Janda. Novinka by měla přinést vyšší kvalitu vysněžení sjezdovek a tím i lepší lyžování. 

Večerko a bobovka v ceně vícedenních skipasů na 5 - 7 dní

Večerní lyžování zdarma bude nově součástí vícedenních skipasů na 5, 6 a 7 dní. Dosud platilo jen u těch nejdelších. Navíc k těmto třem variantám vícedenních lístků dostane každý lyžař 1 jízdu na bobové dráze v Relaxparku zdarma
„Skipasy zdražovat neplánujeme. Jednodenní skipas pro dospělého bude online v prodeji od 620 Kč. Dá se ve zkratce říct, že máme za stejné peníze jako loni širší nabídku služeb. Díky večerku zdarma u tří variant vícedenních skipasů a jízdě na bobové dráze v Relaxparkuv Peci, která je rovněž zdarma,“ vysvětluje Jakub Janda. Meziročně zlevňujeme dětské skipasy online. Znamená to slevu a to až 33% při nákupu online.

Sáňkařská cesta delší a v nové trase 

Na pohodlnější jízdu po Černohorské sáňkařské cestě se mohou těšit všichni milovníci sáňkování. Její horní úsek povede v nové trase, která nekřižuje sjezdovky. „Věříme, že to lyžaři i sáňkaři ocení a že si její návštěvu letos nenechají ujít. Nově bude měřit přibližně 4 km,“ dodává mluvčí SkiResortu ČERNÁ HORA – PEC Zina Plchová.

Více automatických pokladen v provozu nonstop

Jednodušší a rychlejší by měl být nákup skipasů online. Ušetří ten, kdo nakoupí s předstihem a z pohodlí domova. K nákupu skipasů, nebo vyzvednutí poslouží rozšířená síť automatických pokladen sKiosků. Nově jich v areálech SkiResortu bude 6 a v provozu budou non stop. 

Celkově do novinek před zimní sezónou investoval SkiResort ČERNÁ HORA – PEC přibližně 40 milionů korun.