Kdy končí lyžování v jednotlivých areálech a jak to bude s provozem lanovek dál?

V areálech Černá hora a Pec pod Sněžkou bychom rádi lyžovali nejméně do Velikonoc. 

Na Černé hoře je od pondělí 27.3. v provozu sjezdovky Anděl, Zalomená, Ford Černohorská až k dolní stanici kabinkové lanovky a dětská sjezdovka Sporty. V areálu se jezdí za speciální ceník Posledního lyžování. Skipasy je možné koupit na kamenné pokladně dolní stanice kabinkové lanovky.  Aktuální informace najdete v sekci Webkamery.
V areálu Černá hora by se mělo naposledy lyžovat v pondělí 10.4. Kabinková lanovka bude v provozu i o víkendu 15. – 16.4. ale pouze pro pěší a výletníky. 

V Peci pod Sněžkou se lyžuje na Smrku, Lyžařské, Zahrádkách a Hnědém vrchu. Dětský LIVE park Javor s pojízdným kobercem je také otevřený. Pro lyžování v Peci pod Sněžkou platí ceník SkiResortu ve vedlejší sezóně se speciální zvýhodněnou cenou při nákupu online na skiresortcard.cz

Informace k závěru sezón v jednotlivých areálech berte jako orientační. Měnit se mohou s ohledem na počasí a zájem lyžařů. 

Skibusy
Provoz převážné většiny skibusů skončil v neděli 19.3.. Po tomto termínu je v provozu pouze CITY linka spojující Hotel Horizont a Javor a linka, která propojuje parkovací dům a sjezdovky. Aktuální informace vždy najdete na webu skiresort.cz v sekci Webkamery. Školní skupiny, které bydlí mimo Pec po tomto termínu se mohou na individuální skibusové dopravě domluvit, pokud kontaktují infolinku SkiResortu na 734 153 153. 

Letní provoz lanovek 
Kabinková lanovka z Janských Lázní na Černou horu i sedačková lanovka Portášky se pro pěší a výletníky poprvé rozjedou na prodloužený víkend 29. 4. – 1. 5., následně pak znovu v termínu 6. – 8. 5..

Zatímco kabinkovou lanovku Černohorský Express čeká od 13. 5. již denní provoz, sedačková lanovka Portášky pojede jen o víkendech až do 17. 6. Od té doby pak také přejde do každodenního režimu. 
Sedačkovou lanovku Hnědý vrch čeká na jaře oprava převodovky a tak přesný začátek jejího letního provozu nyní neumíme dát. Vše se bude odvíjet od rozsahu nutných oprav.