Obsluha půjčovny lyžařského a snowboardového vybavení

Staň se součástí našeho profesionálního týmu

Nabízíme:

  • Celoroční skipas pro zaměstnance SkiResort ČERNÁ HORA - PEC ZDARMA
  • Zaměstnanecká strava za výhodné ceny
  • Nástup možný od 1.prosince 2017 (případně dle domluvy)
  • Příjemný a mladý kolektiv
  • Pravidelné tréninky pod vedením členů lektorského sboru APUL a trenérů závodního lyžování s nejvyššími českými i zahraničními licencemi
  • Možnost krátkodobé i celoroční spolupráce, profesního růstu a dalšího rozvoje
  • Krátkodobou spolupráci i pro studenty od 16ti let o prázdninách nebo víkendech

Požadujeme:

  • Vztah k práci s dětmi i dospělými. Chuť pracovat i o víkendech
  • Spolehlivost a samostatnost
  • Příjemné vystupování
  • Znalost alespoň jednoho cizího jazyka (AJ, NJ, PL)
  • Týmového ducha a loajalitu vůči společnosti

Pracovní náplň:

  • Obsluha hostů v půjčovně a úschovně sportovního vybavení
  • Informování hostů o službách a vybavení
  • Asistence vydávání sportovního vybavení

Plat: od 90 do 130 Kč / hod. + bonusy

Informace

Jakub Janda
E-mail: janda@skiresort.cz / Tel: +420723371315

Další pracovní pozice