Instruktor/ka lyžování a snowboardingu

Staň se součástí našeho profesionálního týmu

Nabízíme:

  • Výborné platové podmínky (hodinová mzda od 130 do 350 Kč + bonusy)
  • Nástup možný od prvního sněhu na celou sezonu, nebo vybrané termíny prázdnin v ČR i EU (případně dle domluvy)
  • Možnost krátkodobé i celoroční spolupráce, kariérního růstu a dalšího rozvoje
  • Instruktorům bez licence poskytneme dotaci na kurzy APUL
  • Firemní benefity: zaměstnanecké stravování, firemní oblečení, firemní celosezónní skipas včetně večerního lyžování, možnost ubytování, slevy na nákup značkového vybavení Salomon, Atomic, Kilpi a dalších značek
  • Pravidelné tréninky pod vedením členů lektorského sboru APUL a trenérů závodního lyžování s nejvyššími českými i zahraničními licencemi
  • Práci v mladém, mezinárodním kolektivu

Požadujeme:

  • Umět lyžovat, nebo jezdit na snowboardu (ideálně obojí)
  • Vztah k práci s dětmi i dospělými. Chuť pracovat i o víkendech
  • Spolehlivost a samostatnost
  • Příjemné a vstřícné vystupování nejen před klientem
  • Znalost alespoň jednoho cizího jazyka (AJ, NJ, PL, RJ)
  • Týmového ducha a loajalitu vůči společnosti

Pracovní náplň:

  • Výuka lyžování a snowboardingu dětí a dospělých
  • Organizace výuky a závodů, animace, práce na firemních akcích
  • Příprava provozu dětských parků

Plat: od 130 do 350 Kč / hod. + bonusy

Informace

SkiResort Live, Dita Chaloupková
E-mail: live@skiresort.cz / Tel: +420733737844

Další pracovní pozice