Od pátku v Peci dalších 5 km, na víkend i Protěž a sáňkařská

Ve SkiResortu ČERNÁ HORA – PEC se ode dneška, tedy od středy lyžuje na více než 5 kilometrech sjezdovek. V provozu jsou sjezdovky v horní části Černé hory, tedy Anděl, Zalomená a dětská sjezdovka Sport 1. Také spodní úsek Ford Černohorské, který vede až k dolní stanici kabinkové lanovky, je pro lyžaře otevřený. Dnes se navíc rozjela znovu sjezdovka Hofmanky a přilehlá vyhřívaná šestisedačka Hofmanky Express. 

Na víkend na Černé hoře i Protěž

Na víkend se nabídka lyžování na Černé hoře ještě rozšíří. Na sobotu a neděli bude v provozu i lanovka a sjezdovka Protěž pro denní lyžování. Celkově tak areál nabídne víc než 7 km sjezdovek. 

5 km sjezdovek v Peci od pátku 

Od pátku se začne lyžovat také v Peci pod Sněžkou, půjde o dalších víc než 5 km sjezdovek na 1 skipas. Otevřený bude Javor, Javořák, Lyžařská, Smrk a Zahrádky. V provozu bude taky dětský výukový LIVE park Javor s pojízdným kobercem. 

Online koupíte ve sKiosku vyzvednete 

O následujícím víkendu tak bude SkiResort ČERNÁ HORA – PEC nabízet lyžování na víc než 12 km sjezdovek. Online koupené skipasy, které jsou vždy levnější než ty z kamenné pokladny, si můžete vyzvednout v automatech, tzv. sKioscích v Janských Lázních a v Peci pod Sněžkou. 

Na běžky i na sáňky 

Ještě doplníme, že na vrcholu Černé hory je upraveno víc než 10 km běžeckých tras a na víkedn se pro veřejnost otevře Černohorská sáňkařská cesta, takže, kdo se těšil kromě lyží i na první sáňkování, může si víkend naplánovat do východních Krkonoš.