Zapakování – matka moudrosti čili soutěž o HH baťohy a tašky

V lednu a v únoru jsme si naložili fůru a věcí a teď aby to chudák březen všechno nějak balil. Budiž, v Březnu lyžmo soutěžíme o dva kyselinově limetkové baťohy Helly Hansen (25L a 40L), na které hravě připnete své lyže, snowboard, cepín, helmu…mám pokračovat?

Komu je to málo, ať si brousí zuby na 90litrovou tašku/baťoh/loďák, do něhož nacpete vše potřebné na dva roky prázdnin a šest neděl v balónu k tomu. Hodily by se ti nebo se ti prostě jenom tyhle batožiny líbí. Jsou tvoje, když je vyhraješ.

#brezenlyzmo

Nemusíte být nejrychlejší, nejkrásnější ani nejchytřejší, šanci vyhrát získává každý, kdo si na měsíc březen koupí jakýkoliv skipas online na skiresortcard.cz a zároveň na svou registrovanou SkiResort kartu uplatní slevu na jakoukoliv službu SkiResort Live (lyžařská škola, půjčovna, servis).

Jak bys třeba mohl soutěžit:

Jednoduše, na www.skiresortcard.cz kup jakýkoliv skipas s březnovou platností a svou registrovanou SkiResort Card pak uplatni jako slevovou kartičku v obchodech, půjčovnách, servisech a lyžařských školách SkiResort Live. Jo, tahle nenápadná plastová karta ti prohrne cestičku k pěkné 10% slevě. A je to, už soutěžíš.

O co se lyžuje?

  • ULLR Backpack 25L
  • ULLR Backpack 40L
  • Duffel Bag 90L