Dvě lanovky, půjčovny i Herní krajina Pecka na víkend v provozu

Ve východních Krkonoších můžete o víkendu vyjet na hřebeny dvěma lanovkami. Vyrazit tak můžete třeba na turistický výlet. Z Janských Lázní jezdí na Černou horu jediná osmimístná kabinková lanovka Černohorský Express. Z Černé hory je to jen kousek na nově otevřené Černohorské rašeliniště

Druhou lanovkou, která je o víkendu v provozu, je sedačková lanovka Portášky ve Velké Úpě. Díky ní si můžete ušetřit prudké stoupání při výletu na Sněžku, nebo z Portášek už nikam nespěchat a vyrazit s dětmi na interaktivní naučnou stezku Herní krajina Pecka. Tu najdete hned u horní stanice lanovky. Vstup do Herní krajiny Pecka je bezplatný. 

Dětský park je i u horní stanice kabinkové lanovky na Černé hoře. Ten bude ale v sobotu 20. 6. 2020 z důvodů špatného počasí zavřený. Nedělní provoz Dětského parku Kabinka budeme ještě upřesňovat. 

Na koloběžku nebo e-kolo?

Bez omezení bude otevřená půjčovna horských elektrokol a koloběžek SkiResort Live v budově dolní stanice lanovky v Janských Lázních a půjčovna ve Velké Úpě naproti parkovišti. 

Na hory bez obav-19

Stále také platí, že ve všech našich půjčovnách i na lanovkách platí zvýšená hygienická opatření, díky kterým můžete na hřebeny vyrazit bez obav. Pro jízdenku na lanovky již nemusíte k pokladně. V několika jednoduchých krocích si je během chvíle koupíte online na skiresortcard.cz a dostanete ji do svého mobilního telefonu. Nepotřebujete k tomu žádnou registraci.

Kabinky lanovky i prostory půjčovny SkiResort Live se každý den ionizují. Desinfekční sprchou prochází po každé zápůjčce koloběžky, kola a například i helmy. Více o bezpečnosti na lanovce a v půjčovnách zde.