Nabídka pro školy

Lyžák se vším všudy, a hlavně v pohodě... 

  • 50 kilometrů zabezpečených sjezdovek všech obtížností a profilů ( 46%, 52%, 2%
  • Jistota zasněžených sjezdovek. Věděli jste, že ve SkiResortu ošetřujeme sněžnými děly víc než 70 % sjezdovek?
  • 4 výukové lokality vybavené pojízdnými koberci a metodickými pomůckami pro výuku začínajících lyžařů
  • Měřené úseky pro pořádání školních závodů
  • Zázemí lyžařské školy. Schází vám v pedagogickém sboru lyžaři? Instruktoři SkiResort Live School vypomůžou
  • Každé dítě si zaslouží lyžařský výcvik; i to, které nevlastní lyžařské vybavení. Půjčovny SkiResort Live disponující kompletním sortimentem dětských lyží, helem a bot. 

Více informací o SkiResortu ČERNÁ HORA - PEC

Ceník zvýhodněných skipasů pro školy

I letos nabízíme školním skupinám výrazně zvýhodněné jízdné. Vybírat lze z nabídky jednodenních, vícedenních a střídavých skipasů. Výdej skipasů pro školní skupiny probíhá vždy na pokladně SkiResortu s možností platbou v hotovosti/kartou. Pro objednávky skipasů pro školní skupiny s platbou na fakturu (a následným vyzvednutím skipasů na pokladně) kontaktujte naše obchodní odělení na obchod@skiresort.cz

CENÍK SKIPASŮ

Potvrzení o bezinfekčnosti pro potřeby nákupu skipasů vydává školský subjekt

V souladu s platným Mimořádným opatřením vlády ČR se školským subjektům (základním školám, středním školám, zájmovým organizacím a dalším organizátorům lyžařských kurzů) nařizuje pro potřeby hromadného nákupu skipasů předložit jmenný seznam všech žáků mladších 18 let účastnících se lyžařského výchovně výcvikového kurzu organizovaného školským subjektem (dále jen „Kurz“). Předložením takového seznamu školský subjekt stvrzuje, že samostatně, prostřednictvím mobilní aplikace Ministerstva zdravotnictví „čTečka“ , u všech žáků účastnících se Kurzu provedla kontrolu platnosti „Covid certifikátů“ dle podmínek platné legislativy, tj. dokončené očkování, prodělaní nemoci, negativní výsledek PCR testu ne starší 72 hodin před zahájením Kurzu.

Pro členy školních skupin starší 18 let platí, že musí pro potřeby nákupu skipasu předložit platný EU Covid pas (QR certifikát o prodělaném očkovaní či nemoci Covid-19), v případě rozočkovaných nebo kontraindikovaných osob starčích 18 let pak certifikát  o PCR Testu s negativním výsledkem ne starší než 72 hodin. 

Dopo na lyžích

Dojezdový lyžařský kurz pro MŠ a ZŠ

Krkonoše máte za humny, tak proč cestovat někam daleko a zbytečně utrácet za ubytování. Pro mateřské a základní školy v dojezdové vzdálenosti pořádá SkiResort Live v Černém Dole a Janských Lázních příměstský lyžařský kurz. Zajišťujeme: každodenní dopravu do zvolené výukové lokality, lyžařskou výuku, stravu, zapůjčení lyžařského vybavení.

Více informací a objednávky 

Ubytování pro školní skupiny a skipasy s další slevou

Využijte možnost 5% slevy na skipasy pro školní skupiny navíc. Stačí rezervovat ubytování přes Infocentrum Janské Lázně.  IC Janské Lázně má v nabídce víc než 80 objektů a může zajistit ubytování ve všech areálech SkiResortu ČERNÁ HORA – PEC.

Vyberte si z online katalogu

Když vám chybí instruktor, lyže, nebo servis

Pro Vaše žáky a studenty zajistíme lyžařský kurz s kompletním programem na míru. Ať už jde:

  • o výuku lyžování
  • o půjčovnu lyžařského vybavení
  • o servis a seřízení lyží s bezpečnostním testem
  • ...vše s garancí kvality oficiálních služeb SkiResort Live.

Více informací zde

Letní nabídka pro školy

Jednodenní výlety pro školy 

Je libo jednodenní školní výlet na klíč, který kombinuje výuku, zábavu i sport - zkrátka to nejlepší, co východní Krkonoše nabízí? 

Více informací zde

Škola v přírodě / Adaptační kurz

Pár dní mimo školní lavice a se zážitky, na které si vzpomenou i na srazu po letech. Taková je škola v přírodě, či adaptační kurz se SkiResort Live.

Vyberte si z aktivit a zarezervujte termín.