Černý Důl

Černý Důl

°C

860 m n.m.

po
1°C

út
2°C

st
3°C

čt
6°C

SkiResort ČERNÁ HORA - PEC (Černý Důl)

NOVINKY - ZIMA 2017-2018

Výměna původní 3-sedačkové lanovky za delší a moderní odpojitelnou 4-sedačku o celkové délce cca 1000m. Prodloužení se dočkaly i přilehlé sjezdovky, včetně dovybavení zařízením na výrobu technického sněhu. V rámci LIVE parku bude naintalován nový 100m dlouhý pojízdný koberec, který nahradí provazový vlek - celkově dochází k rozšíření dětského LIVE parku (2x pojezdový pás, 1x lyžařský vlek).

SkiResort ČERNÁ HORA - PEC rozšířil nabídku lyžování = nově až 44 km sjezdovek na 1 skipas + zavádí prodej vybraných skipasů přes internet se slevou 10% s využitím SkiResort Card.

Zlepšujeme také komfort lyžařů, kteří mezi areály přejíždí = novinkou je rychlý skibus (tj. SkiTour Express), který navazuje na propojení areálů pomocí roleb SkiTour. Přesun mezi Pecí pod Sněžkou - Velkou Úpou a Janskými Lázněmi bude trvat pouze 22 minut. Některé ze spojů budou zajíždět i do Černého Dolu.

SKIRESORT ČERNÁ HORA - PEC (ČERNÝ DŮL)

Akce

Novinky

listopad16.

Zahájení lyžařské sezóny už tento pátek

Zahájení lyžařské sezóny už tento pátek

V horních partiích Černé hory jedou od víkendu sněžná děla naplno. Napadlo také cca 20 centimetrů sněhu. I díky tomu zahájíme tento pátek 17. listo...