Pec pod Sněžkou

Pec pod Sněžkou - Mapa areálu

Interaktivní mapa

Pec pod Sněžkou - Webkamera

Další webkamery

Funline

Funline je zábavná trať určená lyžařům i snowboardistům všech věkových kategorií. Kombinuje prvky olympijských disciplín jako je boardercross, skicross a freestyle.

SkiResort ČERNÁ HORA - PEC (Pec pod Sněžkou)

Lanová dráha Hnědý vrch v provozu o víkendech. Jízdní řád 9:00 - 17:00 hodin, každou půlhodinu. Držitelé karty hosta mají 10% slevu na jízdné na lanovce a 10% slevu na zakoupení TourPasu. Přeprava kol a kočárků zdarma. Rozhledna Hnědý vrch otevřena, vstup zdarma.

DH Bramberk otevřen při provozu lanové dráhy Hnědý vrch.

24.9.2016 Krakonošův guláš - soutěž 10 kuchařských týmů o nejlepší guláš.

Relaxpark v provozu denně od 9:00 do 18:00 hodin.

Lanová dráha na Sněžku v provozu denně od 8:00 do 19:00 hod. Sledujte aktuální informace o provozu na www.snezkalanovka.cz.

Popis areálu

Druhý největší areál SkiResortu ČERNÁ HORA - PEC, který je s areálem na Černé hoře lyžařsky propojený díky SkiTour.

Právě v areálu v Peci najdete druhou největší novinku zimní sezóny 2015/16 - moderní odpojitelnou čtyřsedačkovou lanovku ZAHRÁDKY EXPRESS, která nahradila kotvový vlek u sjezdovky Zahrádky.

Areál v Peci je vhodný pro sportovní i rekreační lyžování a snowboarding. Nabízí 12,5 km sjezdovek a lyžařské atrakce jako je Funline s klopenými zatáčkami a 8 m dlouhým tunelem, nebo tratě s časomírou pro sjezd i obří slalom (TS1, MS1). 

Najdete tu také Funpark a Snowpark s překážkami a skoky.

Večerní lyžování nabízí nejširší sjezdovky s umělým osvětlením v Česku - Javor 1 a 2. Za umělého osvětlení můžete lyžovat také na sjezdovce U lesa. 

V areálu platí jednotný skipas pro celý SkiResort ČERNÁ HORA - PEC. Večerní lyžování má zvláštní tarif.Akce

Novinky

září21.

Hudební večer v Hospůdce na Formánkách naposledy tuto sobotu

Hudební večer v Hospůdce na Formánkách naposledy tuto sobotu

Už tuto sobotu se můžete těšit na poslední hudební večer v Hospůdce na Formánkách v Janských Lázních. V sobotu 24.9. zahraje kapela MLŠ, která hraj...

Další skiareály