Černá hora

Černá hora

11.1°C

1260 m n.m.

st
14°C

čt
13°C


16°C

so
11°C

SkiResort ČERNÁ HORA - PEC (Janské Lázně)

Kabinková lanovka mimo provoz - pravidelná odstávka kabinkové lanovky před zimní sezónou (opravy a údržba lanovky). Provoz kabinkové lanovky pouze v termínech: 26.10.-29.10., 4.11.-5.11., 11.11.-12.11., 17.11-19.11.2017. Předpokládaný pravidelný zimní provoz kabinkové lanovky od soboty 25.11.2017.

NOVINKY - ZIMA 2017-2018

Rozšíření nabídky lyžování = nově až 43 km sjezdovek na 1 skipas + prodej vybraných skipasů přes internet se slevou 10% s využitím SkiResort Card.

V Černém Dole došlo k výměně třísedačkové lanovky za delší a moderní odpojitelnou čtyřsedačku. Prodloužení se dočkaly i přilehlé sjezdovky. V rámci LIVE parku bude naintalován 100m dlouhý pojízdný koberec, který nahradí provazový vlek.

V Peci pod Sněžkou budou mít lyžaři k dispozici novou sjezdovku do Javořího Dolu v délce 650 metrů, která bude vybavena lyžařským vlekem ve shodné délce (jedná se o naplnění 1. etapy propojení lyžařského areálu Pec pod Sněžkou (Javor) s areálem ve Velké Úpě (Portášky).

V Janských Lázních dojde k výměně vleku Formánky 2 za pojízdný koberec v délce 125 m, na horní stanici kabinkové lanovky na Černé hoře je vybudováno nové sociální zařízení.

Rozšiřujeme i nabídku SkiResort LIVE - oficiální lyžařské školy, půjčovny a servisu. Otvíráme 2 nové LIVE parky pro výuku dětí, které jsou vybavené novými pojízdnými koberci a vlíčky. Nově tak SkiResort LIVE působí ve 4 z 5 areálů – na Černé hoře (Janské Lázně), v Peci pod Sněžkou, nově v Černém Dole a ve Velké Úpě.

Zlepšujeme také komfort lyžařů, kteří mezi areály přejíždí = novinkou je rychlý skibus (tj. SkiTour Express), který navazuje na propojení areálů pomocí roleb SkiTour. Přesun mezi Pecí pod Sněžkou - Velkou Úpou a Janskými Lázněmi bude trvat pouze 22 minut. Některé ze spojů budou zajíždět i do Černého Dolu.

SKIRESORT ČERNÁ HORA - PEC (JANSKÉ LÁZNĚ)

Akce

Novinky

říjen3.

Libílo se Vám v létě ve SkiResortu? Ohodnoťte nás..:)

Libílo se Vám v létě ve SkiResortu? Ohodnoťte nás..:)

Sníh na Černé hoře, výstava zimní techniky s rolbami, nejvýše položená Lezecká stěna Černá hora, 3 lanovky, rozhledna a taky půjčovny koloběžek a h...