TEST CENTRUM ATOMIC SALOMON

„Vyzkoušejte a kupte“

 

Chcete vyzkoušet to nejlepší na trhu? V Janských Lázních jsme pro Vás otevřeli oficiální Test centrum Atomic Salomon, který nabízí ty nejnovější modely lyží. 

Dejte své lyže do servisu a testujte lyže Salomon a Atomic ZDARMA  

Využijte dvě nová Test centra Atomic a Salomon a zalyžujte si na některém z aktuálních modelů lyží. Vybrat si můžete hned z několika kategorií. Těšit se můžete na komfortní modely Atomic Redster DoubleDeck XT a Salomon X-Drive, i špičkové a závodní topmodely Atomic Redster DoubleDeck GS, SL  nebo Salomon X-Race a X-Max. Pro dámy máme připravené jedinečné modely W-MAX. 

Pokud vám testovaný model vyhovoval a rozhodnete se jej zakoupit, poplatek za testování vám z výsledné ceny lyží odečteme.
Exkluzivním partnerem půjčoven SkiResortu ČERNÁ HORA - PEC je Atomic a Salomon. 

Oficiální Test centrum Atomic Salomon v Janských Lázních

 

CENÍK 

SKIALP TEST CENTRUM 

 

SKIALP TEST CENTRUM Atomic Salomon a půjčovna otevřena v budově dolní stanice kabinkové lanovky v Janských Lázních. 

VEČERNÍ SKIALPINISTICKÉ VÝSTUPY 

Pojďte s námi vyzkoušet kouzlo večerního skialpinismu. Naši instruktoři Vás bezpečně provedou na Černou horu a zpět, a to bez životu nebezpečných rizik, která jsou spojená s noční strojovou úpravou sjezdovek. Součástí výstupu je i ukázka práce roleb na laně při úpravě sjezdovek. Uvidíte, jaké nebezpečí hrozí neukázněným návštěvníkům sjezdovek po jejich uzavření, tedy po 16.30.

Výstupy na Černou horu se konají pravidelně v úterý a ve čtvrtek. V nabídce jsou i denní skialpinistické výstupy. Více informací najdete ZDE.

Vybrat si můžete z aktuální nabídky našeho SKIALP TEST CENTRA Atomic Salomon ZDE.

Doporučená skialpinistická trasa z Janských Lázní na Černou horu a zpět: