Dětské parky

LIVE parky – dětské parky a výukové lokality ve SkiResortu

V každém z areálů SkiResortu ČERNÁ HORA - PEC najdete lokality s mírnými sjezdovkami a zázemím pro malé děti nebo začínající lyžaře. Už loni jsme pro Vás otevřeli 4 LIVE parky s pojízdnými koberci a dětskými vleky v areálech Černá hora
(Janské Lázně) a Pec pod Sněžkou. V zimě 2017/18 otvíráme další 2 LIVE parky a to v Černém Dole a ve Velké Úpě.
LIVE parky provozuje lyžařská škola SkiResort Live, jejíž služby od letošní sezóny můžete využít v celém SkiResortu. Vstup do LIVE parku je zdarma po dobu výuky s instruktorem lyžařské školy SkiResort Live.

Veřejnost může využít 2 hodinový lístek za 250,- Kč, který je k zakoupení v kanceláři lyžařské školy Skiresort Live v každém středisku. Vstup do areálu LIVE parku může být z kapacitních a bezpečnostních důvodů omezen.

NOVINKA: Do LIVE parku v Černém Dole, který je jedním z největších parků pro výuku v Čechách, platí všechny typy časových skipasů SkiResortu. Neplatí pouze pro bodové skipasy. Tím rozšiřujeme nabídku služeb pro veřejnost v sezoně 2017 – 2018. V rámci skipasu tak můžete využít lokalitu vybavenou pojízdnými koberci a výukovými pomůckami.  

Černá hora (Janské Lázně)

Dětské parky Janské Lázně

LIVE park Formánky (LP1)   NOVINKA 2017/18 - SNOWTUBING A NOVÝ POJÍZDNÝ KOBEREC

Jedete-li lyžovat na Černou horu za směru od Trutnova a Pece pod Sněžkou, nemůžete bez povšimnutí minout rozvíjející se lokalitu LIVE parku Formánky. Nová dráha na snowtubing, 125 metrů dlouhý pojízdný koberec, doplněný druhým 30 metrovým kobercem pro úplné začátečníky, moderní babysitting, zázemí restaurace, lyžařská půjčovna, prostorné a perfektně upravené výukové prostory. Navíc prodloužený provoz do 19:00 vyhrazený večernímu snowtubingu a bobování.To je LIVE park Formánky!

LIVE park Černá hora (LP2)

Nachází se na vrcholu Černé hory, těsně pod budovou kabinkové lanovky. Park je výborně viditelný z projíždějící kabinky, takže si můžete užívat lyžování na nejdelší sjezdovce Černé hory a zároveň mít své děti pod dohledem. LIVE park je vybaven dětským provazovým vlekem a novými výukovými pomůckami, které dětem výuku usnadní a zpestří. K parku náleží i prostory pro odpočinek ve stanici kabinkové lanovky, dětský koutek, restaurace a toalety.

Mírné sjezdovky Sporty na vrcholu Černé hory (7a, 8a, 9a)

Na Černé hoře v blízkosti horní stanice kabinkové lanovky ČERNOHORSKÝ EXPRESS (A1) najdete mírné sjezdovky Sporty. V prostoru stanice najdete Bistro & Restaurant na Lanovce, dětský koutek, přebalovací pult, sprchu a toalety.

 

Pec pod Sněžkou 

Dětské parky Pec pod Sněžkou

LIVE park Javor (LP3)

Nachází se pod sjezdovkou Javor v Peci pod Sněžkou. Oblíbená začátečnická lokalita je v novém kabátě a najdete v ní 90 metrů dlouhý pojízdný koberec, který slouží i pro veřejnost. V samotném dětském parku je pak k dispozici 15 metrový pojízdný koberec a moderní výukové prvky, které dětem ulehčí výuku. Součástí parku je kancelář lyžařské školy SkiResort Live, půjčovna vybavení, test centrum Atomic Salomon a babysitting. 

LIVE park Klondike (LP4)

LIVE park Klondike najdete u chaty Svornost, na horní stanici vleku Klondike a nejrychleji se k němu dostanete sedačkovou lanovkou Zahrádky Express. Park je vybaven dětským vlekem s nízkým tažením lana, výukovými a zábavnými prvky, které zpestří všechny dětské lekce. 

Dětské parky SkiResort Live

Velká Úpa 

LIVE park Velká Úpa  - NOVINKA 2017/18

Na úpatí jedné z nejdelších sjezdovek SkiResortu - sjezdovky Portášky (1,6 km) - najdete nově otevřený LIVE park Velká Úpa. K dispozici je tu 40 m dlouhý pojízdný koberec a 50 m dlouhý provazový vlíček, doplňující moderní výukovou lokalitu, plnou pomůcek a herních prvků. Pro děti je vhodná také sjezdovka u Sagasserových bud, ke které vyjedete sedačkovou lanovkou Portášky. I ve Velké Úpě naleznete nově babysitting pro nejmenší lyžaře, lyžařskou půjčovnu, sportovní obchod a hlavně špičkový servis se strojem Wintersteiger Discovery S – to vše nově pod hlavičkou SkiResort Live.

Svoboda nad Úpou

Celý areál

Celý areál je ideální pro malé děti, začátečníky a mírně pokročilé. Díky dobrému umístění FordBaru s terasou je areál vhodný i pro nelyžující členy rodiny. Najdete zde lyžařskou školu s dětským parkem a půjčovnu lyží i pro ty nejmenší.

Černý Důl

LIVE park Černý Důl  -  NOVINKA 2017/18

Největší dětská a začátečnická lokalita SkiResortu ČERNÁ HORA – PEC ideálně doplňuje rodinné zaměření areálu v Černém Dole, který disponuje mírnými a širokými sjezdovkami. LIVE park je tu vybaven kratším pojízdným kobercem 30 metrů a nově také pojízdným kobercem o délce 100 metrů. Součástí LIVE parku je i vlek a sjezdovka Veronika. Děti tak mají možnost plynulého přechodu mezi pojízdnými koberci a vlekem v bezpečném prostředí LIVE parku. Dětská lokalita se nachází hned u vstupu do areálu, v těsné blízkosti nové čtyřsedačkové lanovky Family Express. SkiResort Live tu provozuje kromě lyžařské školy také lyžařskou půjčovnu. SkiTour

Užijte si jízdu ve speciální rolbě na vrcholu Černé hory. Pohybovat se mezi areály Černá hora (Janské Lázně) a Pec pod Sněžkou nebylo nikdy jednodušší a zábavnější.

Více o SkiTour

SkiBus

V rámci SkiResortu funguje integrovaný systém dopravy zahrnující 3 varianty přepravy návštěvníků SkiResortu

Více o SkiBusech