Závěr lyžařské sezóny v termínech

Lyžařská sezóna ve SkiResortu ČERNÁ HORA - PEC se blíží k závěru. Termíny ukončení provozu služeb v jednotlivých areálech proto najdete v následujícím přehledu. Termíny je třeba brát s rezervou. Mohou se změnit v závislosti na počasí. Aktuální informace si prosím vždy ověřte na webu v části Webkamery

Skibusy a SkiTour

Provoz skibusových linek a roleb SkiTour je ukončen.

Areál Černá hora

17. 3.    skončil provoz lokality na Formánkách včetně lyžařské školy a půjčovny SkiResort Live a LIVE parku.
Skončilo také pravidelné večerní lyžování na Protěži. Večerní lyžování se následně předpokládá v termínu od čtvrtka 21. do soboty 23. března. V těchto dnech bude v provozu také skibus z centrálního parkoviště, kterým je večerní lyžování na Protěži obsluhováno. 

24. 3.    předpokládá se ukončení denního provozu na Protěži. Zbývající část areálu budou fungovat bez omezení s ohledem na sněhové podmínky. 

7. 4.    končí provoz v celém lyžařském areálu a uzavře se také provozovna lyžařské školy, půjčovny a servisu SkiResort Live v budově dolní stanice kabinkové lanovky.

Areál Pec pod Sněžkou

23.3.    končí každodenní provoz večerního lyžování na Javoru a bude znovu v provozu pouze v pátek a sobotu 29. a 30. března a 5. a 6. dubna.

7. 4.    končí provoz v celém lyžařském areálu a LIVE park i lyžařskou školu s půjčovnou uzavře také SkiResort Live.

Areál Svoboda nad Úpou, Černý Důl a Velká Úpa

Lyžařská sezóna v těchto areálech skončila. 

Lanovky v dubnu a o Velikonocích

O víkendu 13. a 14. dubna bude v provozu kabinková lanovka Černohorský Express (Janské Lázně – Černá hora). Následně se kabinka znovu rozjede na velikonoční prázdniny, tedy od čtvrtka 18. dubna do pondělí 22. dubna. 

Další dvě letní lanovky SkiResortu - Hnědý vrch (Pec pod Sněžkou) a Portášky (Velká Úpa) by měly být v provozu od pátku 19. dubna do pondělí 22. dubna.  

Letní provoz lanovek je již aktualizován v letní části webu SkiResortu v sekci Lanovky