Stavíme pro Vás dvě nové lanovky - podívejte se na fotky i webkamery ze stavby

Už tuto zimu si ve SkiResortu ČERNÁ HORA - PEC zalyžujete ještě pohodlnějí než dosud. Stavíme pro Vás dvě nové lanovky a parkoviště. Letošní investice do rozvoje SkiResortu jsou rekordní - 250 milionů korun. 

Moderní vyhřívaná šestisedačková lanovka HOFMANKY EXPRESS s bublinou, která Vás vyveze na sjezdovky nejrychleji v Česku, se staví v areálu Černá hora (Janské Lázně). Na stejném místě bude také možné letos pohodlněji zaparkovat. Spolu s lanovkou tu vzniká i nové parkoviště pro 250 aut. Lyžaři najdou v budově dolní stanice lanovky HOFMANKY EXPRESS také nové pokladny.

V areálu v Peci pod Sněžkou bude nově sloužit odpojitelná čtyřsedačková lanovka Leitner. Ta nahrazuje stávající kotvový vlek u sjezdovky Zahrádky. Lanovka ZAHRÁDKY EXPRESS jednoznačně zvýší komfort pro lyžaře v Peci. Lokalita Zahrádek, s řadou menších sjezdovek, tak bude dostupnější také pro rodiny s dětmi. 

Jak stavba postupuje? Podívejte se!

Obě stavby můžete sledovat prakticky každý den. Na Hofmankách jsou dvě webkamery, pro obě stavby je zřízena i fotogalerie, kterou pravidelně aktualizujeme. Sledujte stavby a těšte se spolu s námi na první sníh! :) 

Webkamera Hofmanky Fotogalerie Hofmanky Webkamera Zahrádky Fotogalerie Zahrádky