Novinky v ceníku hlavně pro rodiny s dětmi

SkiResort ČERNÁ HORA - PEC zavádí nově v ceníku tři sezóny a s tím i tři různé ceny pro různá období. Novinkou v ceníku je i rodičovský střídací skipas, se kterým mohou lyžovat dva rodiče střídající se v péči o děti. I k tomuto střídacímu skipasu navíc mohou mít 1x skipas pro dítě do 6 let zdarma. 

Důvodem pro změnu ceníku ze dvou tarifů na tři je vývoj posledních zimních sezón. Na začátku a na konci zimy tak nabídneme návštěvníkům zvýhodněné ceny lyžování. "Zhruba do poloviny prosince a od poloviny března se v našem resortu bude lyžovat za stejnou cenu vedlejší sezóny jako loni,“ říká Petr Hynek. Den lyžování tak bude stát 590 Kč.

V období do Štědrého dne, celý měsíc leden a část března - v souhrnu 60 dní, bude platit „standardní sezóna“.  Dospělý za den lyžování zaplatí 690 Kč oproti loňským 650 Kč. „V tomto období jsou zpravidla ideální lyžařské podmínky, otevřeno je 100% sjezdovek, na kterých leží dostatek sněhu.

V případě SkiResortu se letos lyžaři mohou těšit na 41 kilometrů sjezdovek na 1 skipas, SkiTour propojení mezi areály Černá hora a Pec pod Sněžkou, kde část trasy jedou na lyžích a na části je sveze rolba i na kratší intervaly skibusů na páteřních linkách,“ dodává Petr Hynek.

Třetí část sezóny, tedy období od Štědrého dne do začátku ledna a měsíc únor, je nazván jako „Top sezóna“. Za den lyžování tu dospělý zaplatí 750 Kč a dítě 530 Kč. Po celou zimu je možné si koupit zvýhodněný SUPER SKIPAS na 6 nebo 7 dní, kde je v ceně večerní lyžování každý den. 

 

STÁLÉ VÝHODY PRO RODINY S DĚTMI 

Děti mladší 6 let mají i tuto zimu lyžování zdarma v rámci RODINNÉHO JÍZDNÉHO a paketu MALÉ DÍTĚ. Novinkou je střídací takzvaný „Rodičovský skipas“, pro ty, kteří vyrazí na hory i s nelyžujícími dětmi a chtějí se při péči o ně vystřídat. I k tomuto typu skipasu je možné získat lyžování pro dítě do 6 let zdarma. 

„U rodinných balíčků jsme zachovali systém slev, kdy na první dítě, či juniora poskytujeme slevu zhruba 25% a na další děti a juniory pak slevu přibližně 50%. Cenu si už lidé nemusí vypočítávat složitě na skipasové kalkulačce, ale je stanovena pevně, což zrychlí a zjednoduší prodej u pokladny,“ říká Petr Hynek.

V ceně 6 a 7 denních rodinných balíčků i skipasů pro jednotlivce je navíc zdarma večerní lyžování každý den. Jsou nazvány jako Super skipasy. 

Stejně jako vloni se i letos můžete těšit také na nelyžařskou zvýhodněnou nabídku. S 1 - 7 denním platným skipasem máte 1 jízdu na bobové dráze v Peci pod Sněžkou ZDARMA. Slevu 20% na vstupné můžete čerpat v Aquacentru v Janských Lázních, v krytém bazénu v Trutnově i v ZOO ve Dvoře Králové.