Letní dovolená může být plná zážitků, navíc výhodně s TourPASem

Loni jsme TourPAS - společnou zvýhodněnou jízdenku na lanovky, turistický autobus, bobovou dráhu, koupaliště a rozhlednu, vydávali poprvé. Letos bude během letních měsíců v prodeji znovu. S letní obdobou skipasu si můžete užít dovolenou plnou zážitků, adrenalinu, zábavy i relaxu. A přitom ještě ušetříte.

TourPAS se vyplatí, pokud se ve východních Krkonoších chystáte strávit například prodloužený víkend, dva po sobě jdoucí víkendy, nebo rovnou týdenní dovolenou. Na jízdenkách na lanovky, autobus, bobovou dráhu, či koupaliště totiž ušetříte 50%. Se slevou pak můžete využít i další atrakce v regionu. Například lanové parky, aquacentrum s termální vodou, zoo, minigolf, nebo půjčovnu koloběžek a kol. Podobně jako v zimě rodinné jízdné ve SkiResortu, je i v létě zvýhodněná cena TourPASu pro rodiny s dětmi. Děti mladší 5 let mají TourPAS zdarma, u větších dětí a juniorů pak platí až 50% zvýhodnění v rámci balíčků RODINA. 

TourPAS bude v prodeji od června do konce září. Platit bude 10 dní od zakoupení na pokladnách lanovek, či ve vybraných infocentrech. Nově ho budete moci získat i od svého ubytovatele.