K ubytování získejte TourPAS na lanovky a autobus ZDARMA!

Chystáte se do východních Krkonoš na dovolenou? Chtěli byste k pobytu TourPAS - letní "skipas" na lanovky SkiResortu a turistický autobus ZDARMA? Rezervujte si ubytování přes www.skiresort.cz, nebo přes IC Janské Lázně a vyberte si pobyt na 4 noci a delší. Při kratším pobytu můžete TourPAS získat s 50% slevou. Stejná výhoda - TourPAS zdarma, nebo s 50% slevou platí i pro SkiResort hotel OMNIA****

Možnost získat TourPAS k ubytování zdarma, nebo s 50% slevou, je hlavní novinkou pro léto 2016. Tato akce platí při rezervaci ubytování přes portál na www.skiresort.cz, či na www.janskelazne.cz a je platná i ve SkiResort hotelu OMNIA****. Zároveň je podmínkou, že pobyt je na 4 noci, či delší. Při rezervaci kratšího pobytu můžete využít slevu na nákup TourPASu 50%. 

Díky tomu získáte letní 1-7 denní „skipas“ platný na kabinkové lanovce Černohorský Express (Janské Lázně) a sedačkách Hnědý vrch (Pec pod Sněžkou), Portášky (Velká Úpa) a nově i na lanovce Saxner v Černém Dole. Ta je v červenci a srpnu v provozu denně. Mezi lanovkami již tradičně jezdí turistický autobus TourBUS. I jeho používání, bez omezení počtu jízd, je v ceně TourPASu. 

Svou dovolenou si tak můžete užít naplno. Vyjet na hřebeny na rodinný výlet, projet si některou z cyklotras, které začínají u horních stanic lanovek, nebo letní "skipas" TourPAS využít třeba pro sjezdy na koloběžkách z vrcholu Černé hory. 
TourPAS platí taky jako slevová karta na minigolf, bobovou dráhu, lanový park, wellness, nebo třeba pohádkovou výstavu. 

Pokud už ubytování zajištěné máte, můžete si TourPAS koupit na pokladnách našich lanovek. I tak se to vyplatí. TourPAS vyjde dospělého na 4 dny na 490 Kč. Dítě do 6 let (5,99 let) má TourPAS zdarma. 
Do východních Krkonoš stojí za to jet během letních prázdnin i na týdenní dovolenou. TourPAS na 7 dní vyjde dospělého jen na 580 korun. Více informací o TourPASu i o slevách, které na něj můžete čerpat, najdete ZDE. 

Více výletů díky TourBUSu

Díky TourBUSu můžete ve východních Krkonoších vyrazit na nové výlety. Nově Vás autobus zaveze až do Černého Dolu k lanovce Saxner. Od horní stanice se můžete pěšky vydat třeba do Pece pod Sněžkou a poznat tu část Krkonoš, kterou jste ještě neznali. TourBUS je v červenci a srpnu v provozu denně. Více o TourBUSU najdete ZDE.  

Podívejte se na náš web, kde jsou tipy na výlety pro turisty i pro cyklisty.