Informační tabule - teď máte praktické informace na dosah

Mít aktuální informace - to se vždycky hodí. Ve SkiResortu ČERNÁ HORA - PEC je nyní máte pěkně "po ruce" Díky dvěma novým informačním tabulím už nezmeškáte svůj skibus, nepřekvapí Vás změna počasí a možná objevíte i nová místa, která byste měli ve východních Krkonoších navštívit. 

Dvě informační tabule najdete na frekventovaných místech. Jedna obrazovka je u zastávky skibusů u centrálního parkoviště v Janských Lázních (u kabinkové lanovky ČERNOHORSKÝ EXPRESS). Druhou jsme umístili u dolní stanice nové šestisedačkové lanovky Hofmanky Express. 

Na tabulích se dozvíte jaké je aktuálné počasí, kdy jede nejbližší skibus, jaké jsou lyžařské podmínky ve SkiResortu a prohlédnout si můžete také záběry z kamer umístěných ve SkiResortu. 

Tabule ale nabízí i zajímavosti z regionu a tipy na výlety. Ty se mohou hodit i během léta. Na léto se informační tabule z dolní stanice Hofmanky Express přesune na parkoviště Hofmanky - tedy do blízkosti budoucí Stezky v korunách stromů, která by na tomto místě měla v nejbližší době "vyrůst".

Projekt "Zvýšení informovanosti návštěvníků Resortu Černá hora - Pec" realizujeme za podpory prostředků státního rozpočtu České republiky.