38 km sjezdovek připraveno na jarní prázdniny

Ve SkiResortu ČERNÁ HORA – PEC je připraveno 38 km sjezdovek na 1 skipas v 6 areálech. Na sjezdovkách je od 40 do 110 cm sněhu. 

V Černém Dole se od 19. 2. lyžuje za ceny vedlejší sezóny a to až do odvolání. Vyrazit můžete na večerní lyžování i lyžařský přejezd SkiTour, který na lyžích spojuje Černou horu a Pec pod Sněžkou. Pro běžkaře je upraveno víc než 60 kilometrů tratí. 

Koukněte na aktuálně otevřené sjezdovky v jednotlivých areálech, nebo rovnou na webkamery, kde uvádíme vždy i ty nejaktuálnější informace k provozu

Koupit skipas  

Doprava mezi areály a SkiTour

Ve SkiResortu jezdí všechny skibusy. Lyžařské propojení areálů Černé hory a Pece SkiTour je v provozu.  

Bavit se ve SkiResortu ČERNÁ HORA – PEC budou i výletníci, kteří mohou vyzkoušet v Peci třeba bobovou dráhu v Relaxparku

Koupit jízdenku na bobovku nebo na lanovku 

V pátek k večerku v Peci živě na Bullbaru zahraje kapela Grepy. Na večerní lyžování můžete v pátek i v sobotu vyrazit i na Protěž do Janských Lázní.   

Kdo má zájem otestovat si zdarma sjezdové lyže, ten by měl vyrazit na Černou horu, do Salomon showroomu, kde bude o víkendu otevřeno. Testování zdarma o víkendech platí i v půjčovně SkiResort Live v dolní stanici kabinkové lanovky v Janských Lázních.