Letní program SkiResort Live pro školy

Školní výlet na klíč

Do Dětského parku Kabinka, na koloběžky i na Stezku korunami stromů. Za jeden den lze stihnout výuku, zábavu i sportovní aktivity. Přesvědčte se o tom na našem "Školním výletě na klíč", který je určen pro školáky od 6 do 13 let.

Více informací zde

 

Výlet do Dětského parku Kabinka na Černé hoře 

Užijte si celý den v okolí Černé hory a Janských Lázní. SkiResort Live sestaví program na míru - dle vašich potřeb. Můžete například vyjet z Janských Lázní kabinkovou lanovkou Černohorský Express na Černou horu a užít si aktivity v Dětském parku Kabinka (lezecká stěna, bungee trampolíny, slackline park, šlapací káry, lodičky). Je možné si udělat výlet na Černohorské rašeliniště, nebo zajít do Farmaparku Muchomůrka. Z vrcholu Černé hory sjeďte kabinkovou lanovkou, sejděte pěšky, nebo se svezte na koloběžkách. Na Černé hoře i v Janských Lázních je možné zajistit i oběd, či svačinu.

 

Výlet na Herní krajinu Pecka 

Herní krajina Pecka ve Velké Úpě je unikátní soubor soch a objektů na motivy krkonošské zvířeny, lanových stezek a prolézaček. Ve výšce 1060 m n.m. mají děti možnost se dozvědět o zvířatech řadu zajímavých věcí a přitom si užít radost z pohybu v nádherné krkonošské přírodě. Z Herní krajiny Pecka můžete sjet do Velké Úpy sedačkovou lanovkou, nebo na horských koloběžkách.  

 

Dětský tábor Base Camp

Příměstský tábor Base Camp kombinuje sportovní, zážitkové a rozvojové aktivity. Tábor probíhá v okolí Janských Lázní, v Peci pod Sněžkou a na Černé hoře, kde využívá zázemí SkiResortu ČERNÁ HORA - PEC a jeho aktivit. Program Base Campu je možné upravit i pro potřeby vícedenní školního výletu, či školy v přírodě. 

 

SkiResort Live - +420 840 888 229, email: live@skiresort.cz