Ceník skipasů pro školní skupiny – zima 2023/24

Ceník pro školní skupiny ke stažení zde 

Formulář pro objednávku skipasů pro školní skupiny - 2023/24

 

Informace k ceníku pro školní skupiny 

Denní a vícedenní jízdenky 

Vícedenní skipasy (vyjma 4/6 a 5/6) platí na po sobě jdoucí kalendářní dny. 1. den platnosti skipasu je prvním lyžařským dnem. Všichni školáci, ale i pedagogický dozor, bez ohledu na rok narození, lyžují za tytéž ceny. Na každých deset zaplacených lístků stejného typu, vyjma jednotlivých jízd, obdrží pedagog odpovídající bonusovou jízdenku zdarma.
O slevu pro školní skupiny mohou žádat všechny subjekty registrované v tomto rejstříku MŠMT. A ostatní subjekty, které mají sport a vzdělávání jako hlavní náplň.  

Večerní lyžování

5 a 6denní skipasy jako jediné zahrnují i večerní lyžování na sjezdovkách Javor (Pec pod Sněžkou), Protěž (Janské Lázně) a Modřín (Velká Úpa). Večerní lyžování na Javoru a na Protěži je pouze ve středu, pátek a v sobotu. Na Modřínu a U lesa v pondělí, úterý a ve čtvrtek. Informace o provozu večerního lyžování naleznete zde.

Sezóna Standard

Zahrnuje všechny lyžařské dny od zahájení provozu do 24. prosince 2023, od 1. ledna do 27. ledna 2024 a od 3. března až do ukončení lyžařské sezóny.

Hlavní sezóna 

Pokrývá období od 25. prosince 2023 do 31. prosince 2023 a od 28.ledna do 1. března 2024.

 

Podmínky prodeje 

Skipasy pro školní skupiny zakoupené na místě - na kamenné pokladně. 

Podmínkou prodeje na místě je předložení vyplněného formuláře, který je ke stažení ZDE. Formulář musí být odevzdán na pokladně s razítkem školy, emailem, a dále jménem a podpisem odpovědné osoby. Jmenný seznam již není nutností.
Platba je možná na místě v hotovosti nebo platební kartou. Na místě se již neplatí kauce za čipové karty 50 Kč/kus. Jízdenky se tisknou na jednorázový lístek, který po ukončení platnosti není možné opakovaně použít. Při platbě na místě je nutno uhradit celou částku najednou. Odběr skipasů musí být uskutečněn 1 osobou.
Případné reklamace jízdného zasílejte online, přiložte pokladní účtenku, reklamovaný skipasem a ev. lékařskou zprávu.

Skipasy pro školní skupiny zakoupené online s platbou na fakturu.

Nákup skipasů probíhá online na stránce https://skiresortcard.cz/lyzaky
Pro nákup je nutná registrace. Po vyplnění základních a kontaktních údajů vyplníte počet a typ skipasu a dokončíte objednávku, vaše objednávka se stává závaznou po zaplacení faktury. Platba musí být v okamžiku odběru připsána na náš účet. O připsání platby budete ihned informováni na zadaný email ve vaší objednávce.
Na místě se již neplatí kauce za čipové karty 50 Kč/kus. Jízdenky se tisknou na jednorázový lístek, který po ukončení platnosti není možné opakovaně použít.
Odběr objednaných skipasů je možný pouze na hlavní pokladně v každém z našich areálů. Hlavní pokladna je označena číslem 1. 
Pro vyzvednutí sdělte zaměstnanci na pokladně rezervační kód vaší objednávky, nebo předložte QR kód vaší objednávky, který naleznete v detailu vaší objednávky.
Pokud se vám změní počet studentů oproti objednávce, prosím nahlaste skutečný počet účastníků kurzu zaměstnanci na pokladně. Nevyužité skipasy budou namístě stornovány a vám bude do 14 dnů zaslán na emailovou adresu z objednávky dobropis. Pokud potřebujete více skipasů, než kolik máte objednáno, je možné chybějící skipasy na místě dokoupit s platbou v hotovosti nebo platební kartou. Úrazy a nemoci členů školní skupiny na místě podléhají reklamačnímu řízení. Pro získání kompenzace je nutné podat online reklamaci pomocí reklamačního formuláře. Nedílnou součástí reklamace je lékařská zpráva, reklamovaný skipas a číslo online objednávky.

Upozornění

Každá osoba musí mít svoji jízdenku (1 osoba = 1 jízdenka). Platnost časových lyžařských jízdenek (skipasů) do 16.00 hodin. Skipas je nepřenosný. V případě, že dojde k pokusu o použití časové jízdenky osobou odlišnou od jejího držitele, je Provozovatel oprávněn bez dalšího nevratně zablokovat časovou jízdenku. 
Provozovatel SkiResortu si vyhrazuje právo na případnou aktualizaci cen či opravu ceníku. Při reklamaci jízdenek kupovaných na pokladně je nutné předložit pokladní účtenku. Reklamace online objednávek jsou možné jedině online. V případě ztráty jízdenky je možné, na základě uvedení čísla lístku a předložení účtenky, vystavit skipas nový. Doporučujeme, aby si všichni studenti svůj skipas pro případ ztráty nebo poškození vyfotili z potištěné strany.

Pokladny jsou ve všech areálech otevřené od 8:15 do 16:00. V případě večerního lyžování pak od 17:45 do 20:00. Během večerního lyžování není možné vyzvednout online objednávku. Pokladna v Peci pod Sněžkou na Záhrádkách je zrušená.

Další informace 

Přeprava skibusem

Pro přepravu 15 a více osob prosím kontaktujte dispečink skibusů na tel. čísle +420 608 956 931.

Zpáteční jízda na kabinkové lanovce 

Zpáteční jízda na kabinkové lanovce v Janských Lázních je pro školní skupiny za cenu dětského jízdného. Platí i pro doprovod skupiny a neplatí zde pravidlo, že je ke každým 10 jízdenkám jedna jízdenka zdarma. Podmínkou je předložení vyplněného formuláře opatřeného razítkem školy (sportovního oddílu). Ten je ke stažení ZDE. Typ jízdenky (obousměrná) vepište do kolonky Počet dní. Jmenný seznam již není nutností. Formulář musí být odevzdán na pokladně s razítkem školy (sportovního oddílu), emailem, a dále jménem a podpisem odpovědné osoby.

Závodní tratě 

Využijte možnost ZDARMA si uspořádat závody v areálech SkiResortu. Ve 4 z 6 areálů můžete pro závody školních skupin využít tratě obřího slalomu s časomírou (rezervace trati u obsluhy daného vleku, či lanovky: Černá hora - vlek Sport 1, Pec pod Sněžkou - vlek Klondike, Svoboda n.Ú – vlek Duncan, Černý Důl - lanovka Saxner).

Profesionální závody na klíč 

Uzavřeme pro Vás část sjezdovky, postavíme trať obřího slalomu, nebo slalomu a zajistíme pro Vás profesionální časomíru TAG Heuer s okamžitým zpracováním výsledků. Stačí nás jen kontaktovat. Lyžařská škola SkiResort Live - Jiří Matějů, 777 801 050, mateju@skiresort.cz

Další otázky?

V případě dalších dotazů týkajících se ceníku pro školní skupiny nás prosím kontaktujte emailem na skiresort@skiresort.cz