Lyžařský výcvik na klíč - s oficiálními službami SkiResort Live

Pro Vaše žáky a studenty zajistíme lyžařský kurz s kompletním programem na míru. Ať už jde o výuku lyžování, půjčovnu lyžařského vybavení nebo servis – vše s garancí kvality oficiálních služeb
SkiResort Live.

Výuku nechte na profesionálech 

Lyžařská škola SkiResort Live má k dispozici 150 certifikovaných instruktorů, kteří mohou kompletně zajistit základní náplň kurzu. To vše s ohledem na nejnovější výukové metody, s použitím výukových pomůcek a zázemím 5 LIVE parků s pojízdnými koberci. 

Kromě výuky sjezdového lyžování, snowboardingu a běžeckého lyžování se postaráme i o doplňkový program - noční sjezd na saních z Černé hory, základy lavinového vyhledávání, večerní snowtubing, výlet na sněžnicích, nebo závěrečné závody s časomírou a zpracováním výsledků.

Kvalitní vybavení s bezpečnostním testem

Půjčovny SkiResort Live disponují 1000 párů lyží a snowboardů značek Atomic a Salomon. 
Rádi Vám zapůjčíme kvalitní lyžařské vybavení a nabízíme také možnost servisu Vašeho vlastního vybavení včetně bezpečnostního testu lyžařského vázání. 

Kompletní balíček bez starostí 

Kromě lyžařského výcviku, zapůjčení vybavení i certifikovaného servisu pro Vás můžeme zajistit také ubytování, stravování i skipasy. Organizace školního lyžařského kurzu tak pro Vás bude bez starostí. 

Kontakt pro školní skupiny

SkiResort Live - Lenka Repíková, 725 884 806, live.repikova@gmail.com