V sobotu 3. a v neděli 4. prosince můžete znovu vyrazit na Černou horu a užít si část otevřené sjezdovky Anděl. 

Na sjezdovce Anděl se bude znovu lyžovat ve zkrácené délce 300 metrů. O tomto víkendu můžete využít 50% slevu na půjčovnu a servis lyží SkiResort Live. Pro ty, kteří tedy ještě nestihli pořídit lyžařskou výbavu, nebo nemají namazáno a nabroušeno, jde o ideální tip na víkend. 

Na sjezdovce Anděl je připraveno 50 cm sněhu. Ke sjezdovce lyžaře vyveze z Janských Lázní kabinková lanovka a po lyžování je znovu sveze k parkovišti. Lyžovat se bude oba dny od 8:30 do 16 hodin. Na vrcholu Černé hory bude po celou dobu otevřený FordBar. 

Na dolní stanici kabinkové lanovky v Janských Lázních bude na víkend otevřená půjčovna a servis SkiResort Live, který své sjezdového vybavení a servis poskytne se slevou 50%. 

O tomto víkendu platí ceny zvýhodněných skipasů na první lyžování. Nejvýhodněji vyjdou při nákupu online na skiresort.cz. Lyžaři je ale mohou získat i přímo na místě a to buď ve výdejním automatu sKiosku přímo u dolní stanice lanovky, nebo na pokladně.

Od 5. do 8. prosince zůstane areál znovu zavřený a v provozu nebude ani FordBar ani kabinková lanovka. Provoz lyžařského areálu od 9. prosince budeme upřesňovat.