Lepší sezónka v kapse než fronta u pokladny

Na první sníh to ještě nevypadá, přesto už je čas oprášit lyže, vybrat k nim tu správnou roušku nebo šátek a pořídit si sezónní skipas SkiResortu, se kterým budete mít k dispozici 50 km sjezdovek po celou zimu a 3 lanovky bez omezení po celé léto. 

I proto jsme již spustili online prodej sezónních skipasů SkiResortu ČERNÁ HORA - PEC a vy si ho na stránce skiresortcard.cz můžete pořídit bezpečně, z pohodlí domova a bez nutnosti navštívit kamennou pokladnu. Stačí najít starou SkiResort Card (loňský skipas na plastové kartě) a "nabít" ji nanovo. 

...tohle a něco navíc

Nákup na skiresortcard.cz je rychlý, výhodný a bezpečný. Tím ale výčet předností našeho webshopu jen začíná. 

Levněji online

Sezónní skipas můžete online koupit o 500 Kč levněji. Sleva při nákupu na skiresortcard.cz ale platí i na další typy lyžařských lístků. 

 

 

Sleva na služby

V půjčovnách a lyžařské škole Skiresort Live, ale i v restauracích a barech SkiResortu lze čerpat na registrovanou skiresort card slevu 10 %.

    

 

Zážitky

Poukazy nejen na rozličné sportovní, ale i wellness, spa a gastronomické zážitky přidáváme do nabídky našeho webshopu. 

 

 

Dětská sezónka za stovku

Sezónku pro vlastní dítě můžete koupit za 100 Kč ke své dospělé sezónce. Podmínkou je společný online nákup a věk dítěte s rokem narození 2015 a mladším.

 

 

Kredity

Někdy je lépe nechat na podarovaném vybrat si svůj dárek. Kredity přesně toto umožňují; elegantní dárek, který lze směnit za cokoliv z nabídky skiresortcard.cz

 

 

 

 

Refundace

Stát se může cokoli a pak se hodí rychlá a jednoduchá refundace nevyužitého jízdného, jakou poskytuje jen online nákup. 

 

 

Sezónka pohodlně i bez loňské karty

Sezónní skipas SkiResortu lze koupit online i v případě, že nemáte loňskou kartu. Stačí si do nákupního košíku přidat nosič a my vám ho pošleme domů.

Stavit se pro něj můžete také u některého z našich SkiResort Card partnerů a za 50 Kč (záloha na čip) si od něj nový plastový nosič koupit. Mapu distribučních míst najdete zde.