Ceník skipasů pro školní skupiny – zima 2022/23

Ceník pro školní skupiny ke stažení zde 

Formulář pro objednávku skipasů pro školní skupiny - 2022/23

 

Informace k ceníku pro školní skupiny 

Denní a vícedenní jízdenky 

Všichni školáci, ale i pedagogický dozor, bez ohledu na rok narození lyžují za tytéž ceny. Na každých deset zaplacených lístků stejného typu obdrží pedagog odpovídající bonusovou jízdenku zdarma.

O slevu pro školní skupiny mohou žádat všechny subjekty registrované v tomto rejstříku MŠMT.  

Podmínkou výdeje skipasů je vždy vyplnění tohoto formuláře.

Večerní lyžování

6denní skipas jako jediný zahrnuje i večerní lyžování na sjezdovkách Javor (Pec pod Sněžkou), Protěž (Janské Lázně) a Modřín (Velká Úpa).

Vedlejší sezóna 

Zahrnuje všechny lyžařské dny od zahájení provozu do 24. prosince 2022, od 2. ledna do 27. ledna 2023 a od 4. března až do ukončení lyžařské sezóny

Hlavní sezóna 

Pokrývá období od 25. prosince 2022 do 1. ledna 2023 a od 28.ledna do 3. března 2023.

 

Podmínky prodeje 

Podmínkou prodeje jízdenek pro školní skupiny je předložení vyplněného formuláře, který je ke stažení ZDE. Jmenný seznam již není nutností. Formulář musí být odevzdán na pokladně s razítkem školy, emailem, a dále jménem a podpisem odpovědné osoby.
Platba je možná na místě v hotovosti, platební kartou nebo na základě uhrazené faktury (platba musí být v okamžiku odběru připsána na náš účet). Při platbě na místě je nutno uhradit celou částku najednou. Odběr skipasů musí být uskutečněn 1 osobou. V případě platby na fakturu předem je nutné zaslat objednávku na obchod@skiresort.cz nejméně 10 dní předem. Kauci za čipové karty (50 Kč/ks) není možné zahrnout do faktury. Platba této částky je nutná na pokladně v hotovosti, při odběru skipasů.

Upozornění

Každá osoba musí mít svojí jízdenku (1 osoba = 1 jízdenka). Počítejte při platbě s vratnou zálohou 50,-Kč na plastovou kartu. Platnost časových lyžařských jízdenek (skipasů) do 16.00 hodin. Skipas je nepřenosný. V případě, že dojde k pokusu o použití časové jízdenky osobou odlišnou od jejího držitele, je Provozovatel oprávněn bez dalšího nevratně zablokovat časovou jízdenku. 
Provozovatel SkiResortu si vyhrazuje právo na případnou aktualizaci cen či opravu ceníku. Při reklamaci je nutné předložit pokladní účtenku. V případě ztráty jízdenky je možné, na základě uvedení čísla lístku a předložení účtenky, vystavit skipas nový.

Další informace 

Zpáteční jízda na kabinkové lanovce 

Zpáteční jízda na kabinové lanovce v Janských Lázních je pro školní skupiny za cenu dětského jízdného. Platí i pro doprovod skupiny. Podmínkou je předložení vyplněného formuláře opatřeného razítkem školy (sportovního oddílu). Ten je ke stažení ZDE. Typ jízdenky (obousměrná) vepište do kolonky Počet dní. Jmenný seznam již není nutností. Formulář musí být odevzdán na pokladně s razítkem školy (sportovního oddílu), emailem, a dále jménem a podpisem odpovědné osoby.

Závodní tratě 

Využijte možnost ZDARMA si uspořádat závody v areálech SkiResortu. Ve 4 z 6 areálů můžete pro závody školních skupin využít tratě obřího slalomu s časomírou (rezervace trati u obsluhy daného vleku, či lanovky: Černá hora - vlek Sport 1, Pec pod Sněžkou - vlek Klondike, Svoboda n.Ú – vlek Duncan, Černý Důl - lanovka Saxner).

Profesionální závody na klíč 

Uzavřeme pro Vás část sjezdovky, postavíme trať obřího slalomu, nebo slalomu a zajistíme pro Vás profesionální časomíru TAG Heuer s okamžitým zpracováním výsledků. Stačí nás jen kontaktovat. Lyžařská škola SkiResort Live - Jiří Matějů, 777 801 050, mateju@skiresort.cz

Další otázky?

V případě dalších dotazů týkajících se ceníku pro školní skupiny nás prosím kontaktujte emailem na skiresort@skiresort.cz. V případě požadavků na fakturaci prosím použijte email obchod@skiresort.cz