TEST CENTRUM ATOMIC SALOMON

„Vyzkoušejte a kupte“

 

Chcete vyzkoušet to nejlepší na trhu? Využijte nové Test centrum aktuální kolekce Atomic a Salomon a zalyžujte si na některém z aktuálních modelů lyží. Vybrat si můžete hned z několika kategorií. Těšit se můžete na komfortní modely Atomic Redster DoubleDeck XT a Salomon X-Drive, i špičkové a závodní topmodely Atomic Redster DoubleDeck GS, SL  nebo Salomon X-Race a X-Max. Pro dámy máme připravené jedinečné modely W-MAX. 

Pokud vám testovaný model vyhovoval a rozhodnete se jej zakoupit, poplatek za testování vám z výsledné ceny lyží odečteme.
Exkluzivním partnerem půjčoven SkiResortu ČERNÁ HORA - PEC je Atomic a Salomon. 

Oficiální test centrum Atomic Salomon najdete v budově dolní stanice kabinkové lanovky v Janských Lázních

CENÍK KONTAKT 

SKIALP TEST CENTRUM 

Noční skialpový výstup na Černou horu 7.3. a 9.3. vždy v 18.00

Pojďte s námi vyzkoušet kouzlo nočního skialpinismu. Naši instruktoři Vás bezpečně provedou na Černou horu a zpět, a to bez životu nebezpečných rizik, která jsou spojená s noční strojovou úpravou sjezdovek. Součástí výstupu bude i ukázka práce roleb na laně při úpravě sjezdovek. Uvidíte, jaké nebezpečí hrozí neukázněným návštěvníkům sjezdovek po jejich uzavření, tedy po 16.30.
 

SKIALP TEST CENTRUM Atomic Salomon a půjčovna otevřena 7.3 a 9.3 od 17.00 v budově dolní stanice kabinkové lanovky v Janských Lázních. 

Cena vypůjčení skialpového setu je 250 Kč. V ceně je instruktor. Odchod 7.3. a 9.3. v čase 17.45 - 18.00. Návrat cca do 21.00 

Další možnost vyzkoušet skialpinismus na Černé hoře s instruktorem bude 21.3 a 23.3. 

S sebou doporučujeme: funkční spodní prádlo, čelovku, teplejší bundu na oblečení na sjezd dolů, pití, energetickou tyčinku

Parkování na centrálním parkovišti v Janských Lázních u kabinkové lanovky od 17.00 zdarma.

Pro vypůjčení skialpového setu je nutná rezervace na e-mailu live@skiresort.cz

Vybrat si můžete z aktuální nabídky našeho SKIALP TEST CENTRA Atomic Salomon ZDE.