22 km sjezdovek ve 2 areálech a sněhu pořád dost

Ve SkiResortu ČERNÁ HORA – PEC se aktuálně lyžuje v areálech Černá hora (Janské Lázně) a Pec pod Sněžkou a to na 22 km sjezdovek. Na sjezdovkách leží 40 - 100 centimetrů sněhu.  Využít můžete oficiální služby SkiResort LIVE - lyžařskou školu, babysitting, půjčovnu a servis, které fungují v areálech Černá hora a Pec pod Sněžkou. Pro běžkaře je připraveno cca 50 km tratí v okolí Černé a Světlé hory a Pece pod Sněžkou. 

Provoz roleb SkiTour i skibusů je již pro tuto sezónu ukončen.  

Na Černé hoře se lyžuje na 10 kilometrech sjezdovek včetně těch nejdelších, které končí v Janských Lázních u kabinkové lanovky a měří 3 kilometry. V provozu je kabinková lanovka, nejrychlejší šestisedačka Hofmanky Express, vleky Anděl a Sport 1. V provozu je tedy i dětská lokalita na vrcholu Černé hory pod Sokolskou boudou. Lanovka Protěž je již nyní mimo provoz a skončilo zde také večerní lyžování.  

V areálu Černá hora (Janské Lázně) učí uficiální lyžařská škola SkiResortu LIVE. Babysitting nyní funguje pouze po předchozí telefonické objednávce. (+420 733 737 843)  Půjčovnu lyžařského vybavení najdete v budově kabinkové lanovky v Janských Lázních. 

Černohorská sáňkařská cesta je již pro tuto sezónu uzavřena. 

*

V Peci pod Sněžkou se lyžuje na všech hlavních svazích, včetně Javoru, Zahrádek nebo Hnědého vrchu. Otevřeno je tu celkem 12 km sjezdovek. Otevřené jsou i dětské sjezdovky v lokalitě na Zahrádkách. „Pro děti je v Peci pod Sněžkou otevřená denně dětská lokalita na Javoru s jedním z nejdelších pojízdných koberců v Česku v délce 90 metrů. Je možné tu využít lyžařskou školu, půjčovnu a babysitting SkiResort LIVE,“ dodává Petr Hynek.

Provoz každodenního večerního lyžování na Javoru je ukončen. Pokud to sněhové podmínky dovolí, je možné, že se tu bude večer lyžovat ještě v pátek 31.3. a v sobotu 1.4. Tuto věc budeme ale teprve upresňovat a bude uvedena na webu SkiResortu v části webkamery  

*

Areál ve Velké Úpě je nyní uzavřen. Lanovka Portášky by se měla znovu rozjet na období velikonočních prázdnin. Lyžování už ale v tomto areálu skončilo. Podrobnosti o provozu lanovky uvedeme v části webkamery na našem webu.

V Černém Dole a ve Svobodě nad Úpou byl provoz lyžařského areálu ukončen.

 

AKČNÍ NABÍDKA SkiResort LIVE 

LYŽAŘSKÁ ŠKOLA - Od 20.3. platí zvýhodněná cena individuální lekce - 450 Kč

SERVIS - Dejte své lyže do servisu a testujte zdarma nové lyže Salomon, nebo Atomic z naší půjčovny a test centra

OBCHOD - Výprodej zimní kolekce KILPI až s 50 % slevou 

  Aktuální informace najdou lyžaři na našem webu v části webkamery