Funline

Funline Pec pod Sněžkou

 

FUNLINE V PECI POD SNĚŽKOU

Funline vedle sjezdovky Smrk - to je více než 450 metrů dlouhá trať, 5 klopených zatáček, 5 terénních vln, 1 pevná překážka a na konci tratě unikátní 8 metrů dlouhý průjezdový tunel. 

Funline je mimo provoz

CO TVOŘÍ TRATĚ FUNLINE?

Funline je zábavná trať ze sněhu určená lyžařům i snowboardistům všech věkových kategorií. Hlavní doménou ježdění na tratích Funline rozhodně není rychlost a obtížnost triků, ale především zábava pro malé i velké navržená s ohledem na rozdílné zkušenosti a bezpečnost.

Základem tratí Funline jsou vhodně navržené hliněné platformy, které jsou vždy s příchodem zimy zasněženy a každý den strojně a finálně ručně upravovány. Tratě Funline v sobě kombinují prvky mladých olympijských disciplín jako je boardercross, skicross či freestyle. Jednotlivé prvky trati tvoří terénní vlny, klopenky, průjezdové tunely, začátečnické mobilní překážky a další zábavné doplňky pro malé i velké. Návrh, stavbu a údržbu tratí Funline má vždy na starosti zkušený tým sestavený z parkdesignera, rolbaře a shapera, kteří se každý den starají o 100% stav trati a jejich pravidelnou inovaci. 

POZOR NOVINKA SEZÓNY 2016/17 - VYZKOUŠEJTE NOVOU TRAŤ FUNLINE V ČERNÉM DOLE

Funline trať v Černém Dole jsme otevřeli na začátku února 2017. Je dlouhá víc než 400 metrů a je plná terénních vln a klopených zatáček. Najdete ji v blízkosti sjezdovky Böhnischovy Boudy.  

 

 

 

3D vizualizace projektu Funline Zahrádky v Peci pod Sněžkou 

Více info o projektu Funline, novinky, fotky/videa na: www.funline.cz