Dětské parky

V každém z areálů SkiResortu ČERNÁ HORA - PEC najdete lokality s mírnými sjezdovkami a zázemím pro malé děti nebo začínající lyžaře. Novinkou zimy 2016/17 jsou 4 nově vybavené LIVE parky, které otvíráme v areálech Černá hora (Janské Lázně) a v Peci pod Sněžkou. Pokud si objednáte lekce u lyžařské školy SkiResort LIVE, vstup do všech LIVE parků budete mít po dobu výuky zdarma.   

Černá hora (Janské Lázně)

Dětské parky Janské Lázně

LIVE park Formánky (LP1)

Nachází se v začátečnické lokalitě Formánky přímo pod Hospůdkou na Formánkách. V parku se nachází 30 metrů dlouhý pojízdný koberec, nové výukové pomůcky a mnoho hraček, které dětem výuku i čas strávený v parku zpříjemní. Součástí parku je i budova lyžařské školy a půjčovny na parkovišti Formánky pod Lesním Domem, kde mohou malí lyžaři odpočívat v novém babysittingu. Zde si také můžete objednat výuku, zapůjčit vybavení. U budovy pohodlně zaparkujete a k Live parku Formánky už je to jen pár kroků.

LIVE park Černá hora (LP2)

Nachází se na vrcholu Černé hory, přímo u horní stanice kabinkové lanovky. Je vybaven dětským provazovým vlekem a nový výukovými pomůckami, které dětem výuku usnadní a zpestří. K parku náleží i prostory pro odpočinek ve stanici kabinkové lanovky, dětský koutek, restaurace a toalety.

Mírné sjezdovky Sporty na vrcholu Černé hory (7a, 8a, 9a)

Nachází se na Černé hoře, v blízkosti horní stanice kabinkové lanovky ČERNOHORSKÝ EXPRESS (A1). V prostoru stanice najdete Bistro & Restaurant na Lanovce, dětský koutek, přebalovací pult, sprchu a toalety.

Pec pod Sněžkou

Dětské parky Janské Lázně

LIVE park Javor (LP3)

Nachází se pod sjezdovkou Javor v Peci pod Sněžkou. Oblíbená začátečnická lokalita je letos v novém kabátě a najdete v ní 90 metrů dlouhý pojízdný koberec, který bude sloužit i pro veřejnost. V samotném dětském parku je pak k dispozici 15 metrový pojízdný koberec a moderní výukové prvky, které dětem ulehčí výuku. Součástí parku je i kancelář lyžařské školy SkiResort LIVE, půjčovna vybavení, test centrum Atomic Salomon a babysitting. 

LIVE park Klondike (LP4)

Nachází se u chaty Svornost, na horní stanici vleku Klondike a nejrychleji se k němu dostanete sedačkovou lanovkou Zahrádky Express. Park je vybaven dětským vlekem s nízkým tažením lana, výukovými a zábavnými prvky, které zpestří všechny dětské lekce. 

Černý Důl

Dětský park

V areálu najdete dětský lyžařský park SkiResortu s pojezdovým pásem, kotvičkovým vlekem, spoustou figurek a "závodním" slalomem. V centru parku je vyhřívaná herna. Součástí parku je dětská lyžařská akademie, která nabízí individuální, skupinovou výuku i hlídání dětí. Lyžařskou školu zde provozuje: SKI & SNOWBOARD ACADEMY

Tento dětský park můžete zdarma využít i pro vlastní výuku dětí, a to se všemi skipasy SkiResortu. (Neplatí pro bodové, sezónní a jednorázové jízdenky). 

Svoboda nad Úpou

Celý areál

Celý areál je ideální pro malé děti, začátečníky a mírně pokročilé. Díky dobrému umístění FordBaru s terasou je areál vhodný i pro nelyžující členy rodiny. Najdete zde lyžařskou školu s dětským parkem a půjčovnu lyží i pro ty nejmenší.



SkiTour

Užijte si jízdu ve speciální rolbě na vrcholu Černé hory. Pohybovat se mezi areály Černá hora (Janské Lázně) a Pec pod Sněžkou nebylo nikdy jednodušší a zábavnější.

Více o SkiTour

SkiBus

V rámci SkiResortu funguje integrovaný systém dopravy zahrnující 3 varianty přepravy návštěvníků SkiResortu

Více o SkiBusech